Servis a prodej PC

hardware & software

Servis PC nabízíme 7 dní v týdnu.

Máte zájem o koupi nového počítače, notebooku nebo příslušenství a nejste si jisti při výběru? Poradíme Vám s výběrem toho pravého s kompletním softwarovým vybavením, který bude přesně vyhovovat vašim požadavkům.

Optimalizujeme výkon počítače, instalujeme Windows a software. Najdeme příčinu nefunkčnosti počítače nebo pomalého internetu. Podle požadavků zákazníka provádíme odvirování a reinstalaci operačního systému. Vyřešíme všechny problémy vašeho operačního systému a odstraníme nepotřebný software.

Pravidelná údržba Vaší výpočetní techniky.

V rámci našich služeb nabízíme také pravidelnou údržbu vašich počítačů na Vašem pracovišti. Touto službou máte zajištěný stálý a hladký chod vaší výpočetní techniky. Součástí této služby je rychlý zásah v případě nenadálé poruchy.

Používáte stále Windows XP?

Máte obavu, že Vám přestane fungovat například Vaše účetnictví, mzdy nebo jiné ekonomické programy?

Tvrdí Vám Váš dodavatel programů, že si musíte koupit novou verzi? Dražší a samozřejmě plně funkční s Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10?

My jsme schopni Vám odladit Vaše programy i pod novým operačním systémem a nemusíte investovat do nových verzí, pokud Vám starý program vyhovuje.

Přejděte na novější Windows a my Vaše aplikace odladíme i tam.

Volejte denně od 9.00 do 21.00 hod na číslo 608 17 15 19.

TOPlist